м. Тернопіль, вул. Мазепи 10, офіс 503

+38 (096) 561 55 59

Розробка макетів для поліграфії Київ

Розробка макетів для поліграфії Київ

Дизайн рекламно-поліграфічної продукції в Києві – завдання комплексне. Дизайнер — людина творча, але створюючи візуальний образ, що відповідає цілям замовника, вона має враховувати і технічні вимоги друкарні, яка друкуватиме тираж. Ці вимоги залежать від способу друку, типу поліграфічної або рекламної продукції, типу та формату носія зображення, особливостей обладнання друкарні.

ТИПИ ДИЗАЙНІВ ЯКІ МИ РОЗРОБЛЯЄМО

Ми створюємо бренди з нуля та оновлюємо вже існуючі: проводимо аналіз ринку, розробляємо стратегію бренду та його позиціонування, неймінг, фірмовий стиль та дизайн упаковки, будуємо систему інтегрованих комунікацій бренду. Якість продукції поліграфії визначається на всіх етапах її створення, тому найкращий вибір для замовника – це друкарня з дизайном послуг. PMG – друкарня повного циклу. Ми пропонуємо не лише якісний друк та не просто послуги дизайну поліграфічної продукції. Ми відповідаємо перед замовником на кожному етапі реалізації його проекту. Співпраця з дизайнерами друкарні, які мають досвід у галузі рекламної поліграфії,

ДИЗАЙН ВІЗИТКИ КИЇВ

Розробка дизайну візитної картки

ДИЗАЙН ВІЗИТКИ КИЇВ

Сучасну ділову людину в Києві неможливо уявити без візиток. Щодня картками обмінюються керівники, менеджери, співробітники великих компаній та невеликих фірм. Візитки пропонують своїм пацієнтам працівники медичних закладів, освітніх організацій. Як правило, дизайн візиток стриманий, інформація лаконічна та зрозуміла кожному. Але існують і іміджеві картки, якими обмінюються топ-менеджери компаній чи люди, які є представниками творчого середовища. Така продукція відрізняється яскравими та насиченими тонами та незвичайним оформленням.

ДИЗАЙН НАКЛЕЙОК

Розробка дизайну стікеріа та наклейок

ДИЗАЙН НАКЛЕЙОК

Стікери, наклейки на плівці чи папері — відмінний рекламний та інформаційний інструмент, що досить затребуваний багатьма компаніями для просування своєї продукції чи бренду. Їх можна наклеїти майже на будь-яку поверхню, використовувати у різних умовах. Наклейки часто застосовують для захисту товарів від підробки, а упаковки від несанкціонованого розтину, вони здатні полегшувати ідентифікацію та складський облік товарів.

ДИЗАЙН БУКЛЕТІВ КИЇВ

Розробка дизайну буклетів

ДИЗАЙН БУКЛЕТІВ КИЇВ

Буклет є друкованим  виробом, як правило, формату А4, сфальцованого в два рази. Також може бути виріб з двома лініями згину або багатосторінковий, де число додавань більше двох. Використовується такий вид поліграфії зазвичай на рекламних  заходах — на виставках, презентаціях, під час проведення конференцій. Враховуючи їх призначення, дизайн буклетів має бути не просто яскравим, а й стильним, а інформація – лаконічною та зрозумілою для всіх. Тільки індивідуальний підхід до поставленого завдання дозволить у результаті створити якісний продукт з ефективністю 100%. У нашій дизайн студіїрозробка дизайну буклетів починається з аналітики — ретельно збирається вся важлива інформація про компанію-замовника, рекламований продукт та призначення поліграфії.

ДИЗАЙН ЛИСТІВОК КИЇВ

Розробка дизайну листівок

ДИЗАЙН ЛИСТІВОК КИЇВ

Листівка — відмінне рішення для тих, хто прагне залучити до своєї компанії клієнтів, збільшити продаж продукції або підняти попит на послуги. Таке друковане видання має масу переваг: невеликий формат, який дозволяє помістити потрібну інформацію, що легко сприймається, невеликі витрати на виготовлення і висока ефективність рекламної кампанії. Враховуючи те, що ринок сьогодні переповнений у всіх сферах діяльності, дизайн листівок повинен бути виконаний так, щоб товар, що рекламується, відразу привернув увагу потенційного споживача. Домогтися цього можна лише за допомогою креативного та професійного підходу.

ДИЗАЙН КАТАЛОГІВ КИЇВ

Розробка дизайну каталогів

ДИЗАЙН КАТАЛОГІВ КИЇВ

Сучасні правила рекламного маркетингу в м. Київ диктують нові вимоги і центральне значення у всій системі грає каталог продукції. Не рекламним, а довідковим виданням, каталог містить у собі повний перелік ваших товарів та послуг, і від того, як буде оформлено це видання, залежатиме успіх у завоюванні цільової аудиторії.

Етапи створення каталогу:

  • Вибір типу видання;
  • Розробка дизайну.
ДИЗАЙН УПАКОВКИ КИЇВ

Розробка дизайну упаковки

ДИЗАЙН УПАКОВКИ КИЇВ

Оригінальна упаковка товару виділяє його із загального ряду, привертає увагу покупця та мотивує його на здійснення покупки. Але це лише одна з функцій. Інша, не менш важлива, — збереження якості товару по всьому шляху від виробника до покупця. Наша студія розробляє дизайн  упаковки на замовлення для різних категорій продовольчої та непродовольчої продукції, включаючи продукти харчування, парфумерію та косметику, ювелірні вироби, побутову хімію.

ШЛЯХ ДО УСПІХУ В 6-ТИ КРОКАХ

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення
1

Дизайн

Дизайн
2

Розробка

Розробка
3

Затвердження

Затвердження
4

Обслуговування

Обслуговування
5

Реклама

Реклама
6

НАШІ РОБОТИ

Розробка інтернет магазину koreangrace.com.ua

Читати більше

Розробка сайту bus.poputchi.com

Читати більше

Розробка інтернет магазину www.taktik.in.ua

Читати більше

Розробка інтернет магазину good-opt.com

Читати більше

Розробка сайту plus-school.com.ua

Читати більше

Розробка profikitchen.com.ua

Читати більше

Розробка магазину lightland.com.ua

Читати більше

Розробка сайту vip-bus.in.ua

Читати більше

Розробка сайту ukrentier.com

Читати більше

Розробка сайту vestra-plus

Читати більше

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Ангеліна

Дякуємо вам за як завжди чудову роботу та свіжі ідеї!
Вікторія

Дякую за вашу оперативність! Молодці! Не дарма рекомендую вас тим хто запитує на рахунок написання сайту.
Ольга

Отримала робочий сайт оперативно та з невеликими витратами. Бібліотека готових рішень та цілком зрозуміла система взаємодії замовника з виконавцем у рази спрощують процес роботи.
Олександр Ковальов

Дякую за сайт! Все сподобалося. Все просто чудово!
Анастасія

Величезне всім дякую! Спілкування з фахівцями залишило лише тепле та приємне враження.
Тарас Лейко

Відмінні хлопці, працювати з ними легко та приємно. Оперативно, доступно, зрозуміло. Для самостійного заповнення сайту контентом є докладні відео-інструкції з текстовим описом. Дуже зручно.