м. Тернопіль, вул. Мазепи 10, офіс 503

+38 (096) 561 55 59

WordPress. Конвертер валют. Мультивалютність (без WooCommerce)

Вартість: 724  грн.

Конвертер валют / Мультивалютність (Multi-Currency) без WooCommerce

УВАГА! ДАНИЙ ПЛАГІН ПРАЦЮЄ НА САЙТАХ WORDPRESS без встановленого WooCommerce – ця версія не інтегрується з WooCommerce. Якщо вам потрібна плагін для WooCommerce слідуйте за цим посиланням – https://saphali.com/woocommerce-plugins/multi-currency

Плагін дозволяє користувачам перемикати ціни на іншу валюту. Перерахунок відбувається за курсом, який ви зможете редагувати у налаштуваннях плагіна. Перемикання цін на іншу валюту відбувається миттєво та без перезавантаження сторінки.

Плагін «Конвертер валют» можна застосовувати у таких випадках:

1. Для довідки (наприклад, у прайс-листі ваших послуг чи товарів) — цей плагін дозволить вашим користувачам відображати ваші ціни не тільки у валюті вашої країни, але також в інших — долар, євро та ін.
2. Коли ви використовуєте мультимовний сайт .

Даний плагін також НЕ ІНТЕГРУЄТЬСЯ з іншими платформами ecommerce під WordPress – плагін не здатний перемикати вартість товарів на іншу валюту в магазинах, що працюють на різних платформах ecommerce для WordPress. Тобто плагін НЕ МАЄ жодної інтеграції під такі платформи, як WP e-Commerce, CART66, SHOPP, QUICK SHOP та інші.

WordPress. Конвертор валюти. Налаштування
WordPress. Конвертор валюти. Налаштування

ЯК ПРАЦЮЄ ПЛАГІН:
Даний плагін працює без WooCommerce (тобто без магазину).
Основна та єдина функція даного плагіна – перераховувати ціни в іншу валюту. Функцію перемикання валюти можна використовувати на звичайних сторінках/записах сайту, наприклад, коли у вас на сайті є прайс-лист. Для цього вам слід виділити всі ціни на сторінці такими html-тегами:

 

 

..або так..

 

 

Наприклад:

 

 

Особливості:
– Підтримка понад 100 валют.
— можливість вибрати будь-яку кількість валют, які ви хочете використати у селекторі перемикання валют.
можливість встановити будь-який свій курс для кожної валюти. Курс визначається лише налаштуваннями плагіна і НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ жодні онлайн-сервіси.
– можливість встановити валюту “за замовчуванням”, яка виводитиметься за замовчуванням для всіх цін на сайті – тобто. відразу після відкриття сторінки всі ціни будуть представлені у конкретній валюті всім користувачів.

“Селектор перемикання валют” – дозволяє користувачам самостійно перемикати валюту. Цю функцію можна вивести у будь-якому місці на сайті, наприклад, у сайдбарі (віджетом) або у шапці сайту. За потреби, покупець сам переключить ціни на потрібну валюту. Якщо в налаштуваннях ви задали валюту за замовчуванням, значить, при відкритті сайту (незалежно від країни) всі ціни будуть представлені в даній валюті. Потім покупець може перейти в «селектор валют» на валюту своєї країни, яка йому більш зрозуміла. Це дозволяє покупцеві краще орієнтуватися у вартості товарів.

Зовнішній вигляд селектора валют

Woocommerce. Мультивалютність
Woocommerce. Мультивалютність. Селектор

Селектор валют можна вивести в сайдбарі віджетом, а також “Селектор валют” можна вивести функцією в будь-якому місці, наприклад, у шапці. Для цього відредагуйте свій шаблон – додайте до потрібного місця функцію.

 

 

Також є аналогічна функція return_currensy_R( ) – яка робить те саме.

Курс валют і правильне налаштування плагіна
У налаштуваннях плагіна, одразу після встановлення, основною валютою сайту за замовчуванням буде євро. Відповідно всі значення, вірніше ціни, що на сайті маються на увазі в Євро. Тому якщо вам це не підходить, то встановіть свої налаштування.

Курс для всіх валют у налаштуваннях плагіна встановлюється лише щодо USD ($). Також зверніть увагу, що відразу після встановлення плагіна, в його налаштуваннях використовується попередньо встановлений нами курс, ці значення ми прошили в налаштування плагіна для замовчування і вони можуть вже не відповідати дійсності. Тому перед використанням тієї чи іншої валюти обов’язково встановіть актуальний курс (це робиться в колонці «Змінити значення»).

 

Приклад1. Сторінка (редагування)
Приклад1. Сторінка (редагування)

 

Приклад2. Сторінка (інтерфейс)
Приклад2. Сторінка (інтерфейс)

 

Приклад3. Сторінка (робота віджету)
Приклад3. Сторінка (робота віджету)

 

Віджет “Конвертор валют”

 

У вартість входить: плагін Woocommerce. Конвертор валют / Мультивалютність.

Завантажити плагін Woocommerce. Конвертор валют / Мультивалютність ви зможете одразу після оплати.